h2 srdceJAK FUNGUJÍ PARTNERSKÉ PROGRAMY

Registrace do partnerského programu

Do partnerského programu se může zpravidla zaregistrovat právnická nebo fyzická osoba podnikající (OSVČ), která na svých internetových stránkách umístí odkaz nebo reklamní banner na inzerenta. Zobrazení odkazu nebo reklamního banneru na svých stránkách se bere jako soustavná činnost (nabízíte trvale reklamu), proto je potřeba mít živnostenské oprávnění. Jako běžná fyzická osoba se do takového programu registrovat nesmíte.

Inzerent

V našem případě se jedná o internetový obchod, na který odkazujeme pomocí odkazu nebo banneru / obrázku. Za každý nákup, který provedete z našich odkazů dostaneme odměnu a tu věnujeme na dobrou věc. Výše odměny určuje inzerent.

Výše odměny

Odměna je nejčastěji udávána v procentech a její výše závisí na sortimentu. U elektroniky je marže nižší, tím pádem je i provize nižší. Naopak u oblečení je provize i 15%.

Způsob vyplácení

Odměna je nám vyplacena na základě faktury, kterou inzerentovi vystavíme. V našem případě povede platba na transparentní účet, abyste měli jistotu, že veškerý zisk věnujeme na dobrou věc. Minimální částka pro vyplacení je většinou 500 Kč nebo 1000 Kč.

Jak prodejce zjistí, že šel nákup přes DobroVanoce?

Každý odkaz, který vede z tohoto projektu byl vygenerovaný v rámci partnerského programu = má přesný identifikátor, který zajistí, aby došlo ke správnému spárování mezi námi a prodejcem. Žádná objednávka se tak neztratí.

ukázka: https://www.krmivopropsy.cz?a_box=fx2s2k2h

Na základě ?a_box=fx2s2k2h si dokáže prodejce spárovat objednávku s námi a vyplatit tak provizi v rámci partnerského programu.

Proč prodejci nabízí partnerský program?

Je to jedna z mnoha způsobů jak dostat na své stránky zákazníka. Jestli zaplatí provizi v rámci partnerského programu nebo zaplatí peníze na jiných reklamních kampaních je v podstatě jedno. Důležitá je pro ně objednávka.

Každý e-shop má svou registraci?

Řada internetových obchodů si spravuje svůj partnerský program sama. Do těchto programů se tak musíme registrovat jednotlivě, na každém e-shopu zvlášť. Schválení nových partnerů zabere i několik dní. Naštěstí existují affiliate sítě, kde je proces schválení z pravidla rychlejší, a navíc ušetří čas tím, že není potřeba provádět do každého e-shopu registraci svého účtu.

Affiliate síť

Tzv. affiliate sítě spojují prodejce a nás, kteří chceme odkazovat na jejich obchody. Z toho důvodu se nemusíme registrovat na stránkách každého prodejce, ale stačí nám jedna registrace. Efektivnější je to i z důvodu statistik. Na jedné stránce se totiž dozvíme informace o odměnách z více e-shopů.

Máte nějaký dotaz?

Napište e-mail info@dobrovanoce.cz nebo rovnou zavolejte na 736 458 433. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.hastagSDÍLEJTE DOBRO

Kromě nákupu přes DOBROVÁNOCE můžete zvýšit odměnu i tím, že budete tento projekt sdílet. Pomozte nám dostat DOBRO mezi co nejvíce lidí. Každý nákup se počítá! Děkujeme!

Sledujte DobroVánoce na sociálních sítích Heart Blue

Facebook Facebook


© 2020 | DobroVanoce.cz | Všechna práva vyhrazena