h2 srdceNEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zaplatím při nákupu něco navíc?

NE, cena nákupu se samozřejmě nezvyšuje. Zaplatíte pouze částku, kterou byste zaplatil/a i bez nákupu přes DobroVánoce.cz. Díky tomuto projektu však dostaneme odměnu od partnerského obchodu, kterou použijeme na dobrou věc.

Jak vysoká je odměna?

Výše odměny se označuje zpravidla v procentech a jeho výše záleží na vybraném sortimentu. U elektroniky, kde je marže prodejců nižší, je i nižší odměna, a to kolem 1 %. Naopak u oblečení se dostaneme i na 15 %!

Jak se počítá odměna?

Výše odměny se počítá z ceny zakoupeného zboží. Přesněji je to cena bez DPH a z pravidla bez nákladů na dopravu. Pokud si koupíte například telefon za 10 000 Kč s DPH, výše odměny se bude počítat z ceny 8 264 Kč = cena mobilního telefonu bez DPH. Daň z přidané hodnoty se do odměny nepočítá, protože ji musí prodejce odvést státu. Pokud by byla provize 1 %, pak v tomto případě odměna činí 82,64 Kč. Pamatujte! 82 Kč x 100 lidí = 8 200 Kč. Síla není v jednotlivci, ale ve skupině. Proto nezapomeňte tento projekt sdílet.

Budete vědět co jsem koupil/a?

NE, v administraci partnerského obchodu vidíme pouze hodnotu nákupu, hodnotu provize a další informace, přes které nemáme možnost zjistit kdo nebo co objednal. V tomto směru je to samozřejmě zcela anonymní.

Na jakou dobrou věc půjdou peníze?

Každý může na našich stránkách napsat návrh, na co půjdou peníze. Díky vám vybereme odměnu z partnerského programu a dáme ji tam, kam si sami hromadně určíte.

Je to bezpečné?

Samozřejmě. Naše odkazy vedou na internetové stránky partnerských e-shopů. Tento krok je zcela bezpečný a nic vám nehrozí. Za bezpečnost partnerských programů pak odpovídají provozovatelé partnerských sítí.

Jak funguje partnerský program?

Je to trošku složitější, proto jsme vám to detailně popsali na této stránce. Zjednodušeně řečeno, internetové obchody odměňují inzerenty za to, že u nich jejich návštěvníci nakupují. DobroVánoce dají tuto odměnu v plné výši na dobrou věc.

Kam budou peníze vyplaceny?

Odměny z partnerských programů budou vyplaceny na náš transparentní účet, který bude v krátké době založen. Důvěra v tento projekt je základ.

V seznamu e-shop není můj oblíbený

Do partnerského programu se nedostane každý a je podmíněn žádostí, kterou musí internetový obchod schválit. Každý den přidáváme nové a nové e-shopy. Může se však také stát, že váš oblíbený e-shop nenabízí partnerský program. Pokud vám nějaký obchod chybí, napište nám na info@dobrovanoce.cz. Pokud to bude možné, rádi ho přidáme na seznam partnerských obchodů.

Berete si nějakou provizi?

NE! Ze získaných odměn si nebereme ŽÁDNOU provizi. 100% zisk půjde na dobrou věc.

Je někdo garantem tohoto projektu?

ANO, samotný autor projektu se zavazuje, že 100% zisk ze získaných odměn půjde na dobrou věc. Každá síť partnerských programů si může ověřit, že všechny peníze byly vyplaceny na transparentní účet, ze kterého byly dále využity na dobrou věc. Nebudeme ani psát, co by se stalo v případě porušení, protože taková věc nenastane!

Máte jiný dotaz?

Napište e-mail info@dobrovanoce.cz nebo rovnou zavolejte na 736 458 433. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy.hastagSDÍLEJTE DOBRO

Kromě nákupu přes DOBROVÁNOCE můžete zvýšit odměnu i tím, že budete tento projekt sdílet. Pomozte nám dostat DOBRO mezi co nejvíce lidí. Každý nákup se počítá! Děkujeme!

Sledujte DobroVánoce na sociálních sítích Heart Blue

Facebook Facebook


© 2020 | DobroVanoce.cz | Všechna práva vyhrazena