h2 srdceO PROJEKTU

V roce 2019 utratili Češi kolem 52 miliard za vánoční dárky. Představte si, že dokážete přispět na dobrou věc jenom tím, že před nákupem kliknete na odkaz, který vás přesměruje na internetový obchod, ve kterém chcete nakupovat. Spousta e-shopů totiž nabízí partnerský program, na základě kterého vyplácí provize (odměny) majitelům webových stránek.
S vysokou pravděpodobností jste už na podobný odkaz minimálně jednou v životě klikli. Tentokrát však můžete vědomě přejít do internetového obchodu přes DobroVanoce.cz a zajistit tak odměnu pro dobrou věc. Nezaplatíte ani korunu navíc, pouze přispějete na dobrou věc.

Slovy autora DobroVánoc

Podnikám v online prostředí od roku 2009 a za tu dobu jsem zrealizoval velké množství internetových projektů, které byly monetizovány na základě výkonnostního marketingu. V jednoduchosti to znamená, že jsem získával a získávám odměnu, mohu říci i provizi za to, že jsem poskytovatelům služeb nebo prodejcům přinesl zákazníky. Díky tomu jsem získal bohaté zkušenosti a samozřejmě i volnost v rozvoji svého podnikání. Poslední dobou však kromě vlastních projektů přemýšlím i nad tím, jak vytvořit něco, co dokáže pomoci bez toho, aby je to muselo stát peníze. Myšlenka DobroVánoc přišla zcela nečekaně, ale byla z mého pohledu geniální!

Nezaplatíte ani korunu navíc! Pouze nakoupíte vánoční dárky přes stránky DobroVanoce.cz a odměnu, kterou z vašeho nákupu zajistím, dám na dobrou věc.

100% a transparentně

Ptáte se kolik z vybraných peněz půjde na dobrou věc? 100% zisk a na transparentní účet!

Pro dobrý pocit!

Z peněz, které se vyberou na základě odměn bude 100% zisk vyplacen na dobrou věc, kterou v průběhu prosince sami vyberete! Žádné % pro sebe.

Proč to dělám?

No přeci pro dobrou věc!Chcete vědět více? Přečtěte si jak fungují partnerské programy. Máte nějakou otázku? Podívejte se na stránká s nejčastějšími dotazy nebo mě kontaktujte.Pavel Jílek - autor projektu

hastagSDÍLEJTE DOBRO

Kromě nákupu přes DOBROVÁNOCE můžete zvýšit odměnu i tím, že budete tento projekt sdílet. Pomozte nám dostat DOBRO mezi co nejvíce lidí. Každý nákup se počítá! Děkujeme!

Sledujte DobroVánoce na sociálních sítích Heart Blue

Facebook Facebook


© 2020 | DobroVanoce.cz | Všechna práva vyhrazena